Lord Of The Rings TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin lider LoTR Rp sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp Dersanesi :Örnek Rp

YazarMesaj
Aragorn
Admin - Gondor'un Varisi
Aragorn

Rp Sevgilisi : Arwen

Karakter Özellikleri
Gold: 5200
Eşyalar:

Rp Dersanesi :Örnek Rp Empty
MesajKonu: Rp Dersanesi :Örnek Rp   Rp Dersanesi :Örnek Rp EmptyCuma Haz. 20, 2008 1:47 pm

Bu bölüme bırakacağınız rpler bu şekilde olmalıdır.
Kılıcı kanla kaplanmıştı. Ancak bu kan siyah ve soğuk orc kanıydı.Etrafında duran onlarca çirkin görünüşlü orc dakikada bir ölüyordu. Aragorn hepsinin ortasında soğukkanlı bir şekilde savaşıyordu. Orcları orada durdurmalıydı. Yanındaki arkadaşları da onunlaydı. Legolas , uzun boyuyla bir kayanın üstüne çıkmış oklarını boyarcasına orc kanına buluyordu. Gimli kayanın önünde durup, Legolas' a yaklaşan orcları öldürüyordu.

o anda iki orc önünde duruyor, iki goblinse aniden arkasında belirmişti. Aragorn En önde ve kayadan on adım ilerde orc kanıyla buluyordu kılıcını. İstese oradaki tüm orcları beş dakikada yok edecek ölü ruhların karanlık güçlerini çağırabilirdi ; ancak onları en zor durumlarda kullanmalıydı. Tam orcların kanını yere dökmüş ve bir goblini de parçalamıştı ki son goblin onun bacağına saldırdı. Gondor'un soyunun kızıl kanının yere düşmesiyle birlikte Aragorn bağırdı :

'' Ölülerin lanetli ruhları kalkın ve bana düşmanımı yenmemde yardım edin. Ben de size bir kez daha sözünüzde durduğunuzu söyleyeyim. ''

Bu sözler ağzından çıktığında yer titremeye başladı. Legolas ve Gimli etraflarına bakıyorlardı. Orclar da onlara uymuş olanları anlamaya çalışıp birbirlerinin çirkin yüzlerine bakıyorlardı. Bir anda doğruldu bir ölü ruh. Bu bir işaretmiş gibi korkan orclar geri kaçmaya başladılar ama onlarca ruh daha kalkıp öldürdü onları. Yerler ruhların yeşil parlayan izeri ve orcların kara kanıyla kaplanmıştı .Aragorn yaralı bir şekilde dostlarının yanına öndü. Biraz önce önlerinde duran orclardan geriye sadece birkaç parçaları ve yeri boyayan kara kanları kalmıştı. Legolas biraz uzakta duran atlarını almaya giderken geldi ruhların lideri ve söyledi Aragorn'a bu sihirli sözleri :

''Biz bir kez daha sözümüzü tuttuk ve bizi bir daha çağırana kadar gidiyoruz. ''

Aragorn onlar giderken :

'' Rahat dinlenin ruhlar bugün sözünüzü tekrar tuttunuz. ''

Legolas atlarla beraber gelmişti. Aragorn kahverengi atına binerken Legolas, koyu sarı Gimli ise simsiyah atına bindi ve Minas Tirith'e doğru at sürdüler......
http://lordoftherings.my-rpg.com

Rp Dersanesi :Örnek Rp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rp Dersanesi