Lord Of The Rings TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin lider LoTR Rp sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Edoras Altın Konağı

3 posters
YazarMesaj
Legolas
Admin - Mirkwood Prensi
Legolas

Karakter Özellikleri
Gold: 100
Eşyalar:

Edoras Altın Konağı Empty
MesajKonu: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 5:16 pm

RP in
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 7:08 pm

Eomer, Edoras Altın Konağı'nın dışında antreman yapan askerleri izleyerek onların hareketlerini öğrenmeye çalışıyor. Çünkü bilmediği hareketleri bir an önce öğrenmesi lazım. Savaşa az kaldı.
Théoden
Rohan Kralı
Théoden

Karakter Özellikleri
Gold: 200
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 8:58 pm

Théoden yavaşça Altın Konağın kapılarından dışarı çıkyor.Rohan Askerleri talim yaparken Rohan Komutanı Eomer de onları izliyordu.Biraz Edorasın içinde dolaştıktan sonra Altın Konağa Tahtına gidiyor.
Eowyn
Rohan Prensesi
Eowyn

Karakter Özellikleri
Gold: 1100
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPaz Haz. 15, 2008 1:31 am

Eowyn,Théoden Karşılıyor Hoşgeldiniz Amcacım Sizi Görmek Çok Güzel Buyrun ..

Rp out : Umarım Becerebiliyorum.
Théoden
Rohan Kralı
Théoden

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPaz Haz. 15, 2008 12:03 pm

Théoden Eowyn'i görünce seviniyor.
"Sağolasın Eowyn.Seni görmekte çok güzel" dedi.
Ardından yine orduyu teftişe gidiyor.Savaşa azkaldığını biliyor.Kötülük gitgide büyüyor.
Eowyn
Rohan Prensesi
Eowyn

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPaz Haz. 15, 2008 12:37 pm

Eowyn Amcası Théoden Yanına Giderek..

''Amcacım Yakında Büyük Bir Şavaş Geldiğini Biliyorum İnsanların Gözünde Korku Var.Ama Bende Sizinle Savaşa Gelmek İstiyorum.''
Théoden
Rohan Kralı
Théoden

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPaz Haz. 15, 2008 12:44 pm

Théoden Eowyn'in sözlerini duyunca gülümser.Eowyn'in gözlerindeki ateşi görmüştür ama ona zarar gelmesini istemediğinden savaşa katılmasınıda istememektedir.Onu kırmamak için

"Savaş yakındır kızım ama kadınlar ve çocukların savaşa katılması doğru birşey değildir."

der.
Eowyn
Rohan Prensesi
Eowyn

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPaz Haz. 15, 2008 12:56 pm

Fakat Amcacım Biliyorsunuz Bu Savaşa Katılmak İstiyorum Bende Sizinle Gelmek İstiyorum..

Lütfen Bana Kızmayın Amcacım Fakat Bu Savaşa Geleceğim.
Théoden
Rohan Kralı
Théoden

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPaz Haz. 15, 2008 1:01 pm

Buğün Minas Tirith'e doğru yola çıkacağım istersen gelebilirsin ama savaşmak yok zor bir durumda sarayın içerisinde kalacaksın kızım. der Théoden.
Eowyn
Rohan Prensesi
Eowyn

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPaz Haz. 15, 2008 1:03 pm

Teşşekür Ederim Amcacım Sizinle Gelmek İstiyorum...

Rp out : Bir PM bakarmısın
Théoden
Rohan Kralı
Théoden

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPaz Haz. 15, 2008 1:16 pm

Théoden'in gözleri Eomer'i aramaya başlamıştır.Minas Tirith'e giderken Eomer'i de yanında gelmesini istemektedir.Ama altın konağıda boş bırakması durumunda Isengard dan gelecek bir saldırıda Altın konağın ve Miğferdibi'nin bir şansı olmayacaktır.Eowyn'e

Sevgili kızım Abiniz ve Rohan komutanı Eomer nerdedir Minas Tirith'e giderken birinin Yurt'u koruması gerekir der.
Eowyn
Rohan Prensesi
Eowyn

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPaz Haz. 15, 2008 1:27 pm

Amcacım Abim Eomer Sanırım Rohan Ordusunu Toplamaya Gitti.
Oda Büyük bir Savaş Geleceğinin Farkında Minas Tirith'i Zor Günler Bekliyor Olmalı.
Théoden
Rohan Kralı
Théoden

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPaz Haz. 15, 2008 1:31 pm

Ozaman biz Minas Tirith'e doğru yola çıkalım kızım. der Théoden.Ordusunu topladıktan sonra Rohan Prensesi Eowyn'i de yanına alır hızla atlarını Gondor'a Kralların Şehri Minas Tirith'e doğru yola çıkarlar.
Eowyn
Rohan Prensesi
Eowyn

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPaz Haz. 15, 2008 1:47 pm

Rp out : Konuşamaları Minas Tiriht De devam Ederiz. Amcacım Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPtsi Haz. 16, 2008 8:07 pm

Eomer : Buraları ben koruyacağım kralım.Siz Minas Tirith'e rahatlıkla gidiniz.Buralar benim korumam altında.İyi şanslar kralım...
Legolas
Admin - Mirkwood Prensi
Legolas

Karakter Özellikleri
Gold: 100
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptyPtsi Haz. 16, 2008 9:47 pm

Bu sırada Legolas gelir. Eomer' e merhaba, der. Fakat Eowyn ve Theoden'i yine göremez. Eomer Minas Tirth'e gittiklerini söyler. Legolas'ta Minas Tirth'e doğru yola çıkar.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Edoras Altın Konağı   Edoras Altın Konağı EmptySalı Haz. 17, 2008 5:24 pm

Eomer savaşçılarına okçularına ve süvarilerine : ben bugün dinlenicem konak size emanet dedi ve uyumak için bir ağaç altı aramaya başladı..

Edoras Altın Konağı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Edoras Avlusu