Lord Of The Rings TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin lider LoTR Rp sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Minas Tirith Sarayı

+7
Khamul (Banlı)
Berethor
Elrond
Radagast
Boromir
Legolas
Aragorn
11 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Aragorn
Admin - Gondor'un Varisi
Aragorn

Rp Sevgilisi : Arwen

Karakter Özellikleri
Gold: 5200
Eşyalar:

Minas Tirith Sarayı Empty
MesajKonu: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 12:32 pm

Rp İn
http://lordoftherings.my-rpg.com
Legolas
Admin - Mirkwood Prensi
Legolas

Karakter Özellikleri
Gold: 100
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 5:47 pm

RPout: Boromir Legolas' a eşlik eder ve saraya gelirler.
Gimli'den en kısa sürede cevap geleceğini umuyorum der Legolas.
Boromir
Gondor Komutanı
Boromir

Karakter Özellikleri
Gold: 2800
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 5:48 pm

qelicektir cüceler sadıktırlar... dedi Boromir
Aragorn
Admin - Gondor'un Varisi
Aragorn

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 5:58 pm

Tam o sırada Aragorn içeri girer.Kılıcı hala elindew olduğu için Ölüler Ordusu hala arkasındadır ve kılıcını kınına soktuğunda yok olurlar.Daha sonra Legolas'a dönüp:
''Merhaba dostumuz olan elf'' der.
Legolas
Admin - Mirkwood Prensi
Legolas

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 6:00 pm

Merhaba, der Legolas.
Radagast
Maiev
Radagast

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyPerş. Haz. 12, 2008 3:48 pm

Radagast tüm heybetiyle diğerlerinin karşısındadır."Merhaba!Ben Kahverengi Radagast!" der.Sonra elfe bakıp "Siz Mirkwood prensi Legolas olmalısınız.Babanızın yanından geliyorum.Burada olduğunuzu o söyledi.Yardımımza ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum!" dedi.Radgast Boramir'in yanına ilerledi ve "Genç Boramir sizinle tanışmıştık.Hatırladınız mı?Yaralıydınız ve ben sizi iyileştirmiştim?Arkadaşlarınıza benim zararsız brii olduduğumu açıklar mısınız?" dedi gülümseyerek.
Elrond
İmladris Hükümdarı
Elrond

Karakter Özellikleri
Gold: 600
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyPerş. Haz. 12, 2008 5:40 pm

Elrond yine buraya geldi.Ama Aragorn'la yine konuşamadı evine İmladris'e döndü
Berethor
Gondor Vekilharcı
Berethor

Karakter Özellikleri
Gold: 4600
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyCuma Haz. 13, 2008 10:06 pm

Elrond la Berethor saraya geçerler.Berethor sauron çok güçleniyor Isengard sayesinde kendini sağlama aldı.2 taraftan bizi sıkıştırabilir.Güneydeki Harad birlikleri de hazır olur olmaz saldıracak.
Elrond
İmladris Hükümdarı
Elrond

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyCuma Haz. 13, 2008 10:12 pm

İsengard Rohan'ı Mordor Gondor'u düşürücek.Gondor düşerse insanların hiç şansı kalmaz.Unutmayınız ki elfler yanınızda.Ama elfler eski günüden mahrum.
Berethor
Gondor Vekilharcı
Berethor

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyCuma Haz. 13, 2008 10:16 pm

Birlikte hareket edersek hala şansımız var.Elf okçuları çok becerikli askerler demircilere daha ağırlık verip gümüş okları çağaltmalısınız Troll lerin bile iç organlarına kadar girebilirler.Ben de Gondor daki muhafuz sayısını çoğaltmaya çalışıyorum
Elrond
İmladris Hükümdarı
Elrond

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyCuma Haz. 13, 2008 10:20 pm

Söylediklerinde haklısın ama trollerin derileri bir zırh gibidir.Birde üzerinede zırh giyerler.Neyse .... oğlu Berethor benim gitme vaktim geldi.Rp put:Elrond imladrise döner atıyla birlikte
Aragorn
Admin - Gondor'un Varisi
Aragorn

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyCuma Haz. 13, 2008 10:22 pm

Aragorn Legolas'ın yanından ayrılıp onların yanına gitti ve :
'' Ben de ölüler ordusunun yanına biraz daha asker eğitiyorum.Yakında mükemmel bir ordum olur.'' dedi. Ardından Elrond'a :
''Siz de okçu ve mızraklı askerler eğitseniz iyi olur. Bu sayede Isengard'ın Warg Rider'ları bize bulaşamaz.'' dedi ve cevaplarını bekledi.
Berethor
Gondor Vekilharcı
Berethor

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyCuma Haz. 13, 2008 10:24 pm

Hoşçakal İmladris hükümdarı yolun açık olsun. Ayrık vadiye benden selamlar götür.Der ve odasına çeklir Berethor düşünmeli ve yeni stratejiler üretmelidir.
Khamul (Banlı)
Kurtulduk Banlandı
Khamul (Banlı)

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyCuma Haz. 13, 2008 10:47 pm

Cüceler Sadıktır Diyerek Bağırarak İçeri Girer Gülerek Savaşı Ben Bekliyorum Sadece Kapının Arkasında Pipo Tütürüyordum DER afro
Khamul (Banlı)
Kurtulduk Banlandı
Khamul (Banlı)

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyCuma Haz. 13, 2008 11:01 pm

Elrond demiş ki:
İsengard Rohan'ı Mordor Gondor'u düşürücek.Gondor düşerse insanların hiç şansı kalmaz.Unutmayınız ki elfler yanınızda.Ama elfler eski günüden mahrum.
Cücelerde Sizin Yanınızda İşte Burdayım Savaşı Bekliyorum

Rp Out:Flood İçin Özür Embarassed
Khamul (Banlı)
Kurtulduk Banlandı
Khamul (Banlı)

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyCuma Haz. 13, 2008 11:24 pm

Gimli Burda Kimse Olmadığını Sandı Fırsat Bu Fırsat Hemen Elflerin şehri imladarise gidip elfleri çağırıcaktı. hemen atını alıp yola çıktı
Khamul (Banlı)
Kurtulduk Banlandı
Khamul (Banlı)

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyCuma Haz. 13, 2008 11:50 pm

Gimliyle Elrond 2 gÜNLÜK Bİr Yolculuktan Sonra Buraya Geldi Herkes Toplanana Kadar Dinleneceklerdi.
Elrond
İmladris Hükümdarı
Elrond

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 11:30 am

Elrond ve Gimli Elrond'un atının üzerinde buraya geldi.Burada konuşup,toplantı yapıp kararlar alıcaklardı.
Khamul (Banlı)
Kurtulduk Banlandı
Khamul (Banlı)

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 11:32 am

Gimli Bu Savaş Orta Dünya'nın En Büyük Savaşı Olucak Gelişmemiz Lazım Askerlerimizi Geliştirmemez Lazım Daha Çok Asker LAZIM Dedi. Wink
Rp OuT:Bi Maaşları Alsak Full Asker Alcam
Elrond
İmladris Hükümdarı
Elrond

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 11:35 am

rp out:Giml irpni türkçe kurallarına uygun ve renkli ve 2 satır yazarsan sevinirim
Elrond
İmladris Hükümdarı
Elrond

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 11:36 am

Asker konusuna gelince elfler artık çoğalamıyor ancak yinede insanların yanında savaş vericekler.
Khamul (Banlı)
Kurtulduk Banlandı
Khamul (Banlı)

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 11:40 am

Tmm Ama Elflerin Eski Kahramanlıkları Hala Bilinir.Etkisi Çok Olucak
Rp Out: Maaşı Alınca Dolu Elf Al Çoğalırsın Very Happy
Very Happy Laughing
Elrond
İmladris Hükümdarı
Elrond

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 12:16 pm

Elbette Gimli
Khamul (Banlı)
Kurtulduk Banlandı
Khamul (Banlı)

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 12:28 pm

Savaşda Osgiliath Çok Önemli Oraya Geçerse Şansımız Azalır Elrond SENİN Düşüncen Ne
Berethor
Gondor Vekilharcı
Berethor

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 1:34 pm

Bütün komutanlar prensler krallar vs. durumu tartışıyorlardır. Berethor odasından biranda fırlar:Buldum buldum.Bildiiniz üzere goblinlerin sayıları çok fazla.Çok zayıf ama çevik askerler bazen koca orduları bile devirebilirler.Neyse söyleyeceğim goblinler çok hızlılar oklardan kaçabiliyorlar.onlara uzun mesafe okçuları yerine menzile daha kısa ama vuruşu ve isabeti daha etkili balta fırlatan cüceler karşı koyabilir.Üstelik yerleri nedeniyle cücelere daha yakınlar.Daha fazla balta fırlatıcı eğitmelisiniz prens gimli.Bizde askerlerimizle mordor a karşı koyacağız.Goblinleri size bırakıyorum.Sayıları fazla ama yenilemeyecek kadar değil.Size güvenim sonsuz.Der ve eklerGüneyden gelen haradrimleri ise ranger lar karşılayacak.İyi bir savunma taktiğiyle onları yenebiliriz daha sonraysa biz güneyden cüce birlikleri ise Goblinleri yıkabilirlerse kuzeyden mordor a son darbeyi vuracağız.Hepimize İyi şanslar.Şansa ihtiyacımız olacak.

Minas Tirith Sarayı
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Minas Tirith Avlusu