Lord Of The Rings TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin lider LoTR Rp sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Minas Tirith Sarayı

+7
Khamul (Banlı)
Berethor
Elrond
Radagast
Boromir
Legolas
Aragorn
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
Arwen
İmladris Prensesi
Arwen

Rp Sevgilisi : Aragorn

Karakter Özellikleri
Gold: 500
Eşyalar:

Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptyCuma Haz. 20, 2008 4:25 pm

Arwen emin ve kesin bir kararla : "Elfler, daima yanınızda olacak Gondor Komutanı Boromir. Minas Tirith kesinlikle düşmeyecek." Herkes gözlerini Arwen'e dikmişti. Onlara :"ßundan emin olabilirsiniz."diyerek ßoromir'i destekledi.
Boromir
Gondor Komutanı
Boromir

Karakter Özellikleri
Gold: 2800
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 9:05 am

Teşekkürler İmladris Prensesi bu desteğiniz sayesinde daha da qüçlü olucaz dedi qülümseyerek Boromir
Legolas
Admin - Mirkwood Prensi
Legolas

Karakter Özellikleri
Gold: 100
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptyPaz Haz. 22, 2008 11:13 am

Legolas Aragorn'a 8000 asker getirdiğini söyledi. Askerler etraftaki herkese selam verdi. Daha gerisi gelecek dedi Legolas. Diğer askerler yoldaydı. Bu arada Legolas herkesi içerdde görünce merhaba, dedi herkese. Diğer iyileri görmek hoşuna gitmişti. Birlikte savaşırsak kötüleri mahvederiz,dedi. Herkes onu onayladı. Legolas, biraz dinlenmeliyim, uzun yoldan geldim dedi ve bir yere oturdu. Çok yorgundu.
Legolas
Admin - Mirkwood Prensi
Legolas

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptyPaz Haz. 22, 2008 11:19 am

11.000 asker oldu Aragorn, dedi Legolas. Binlerce asker olmuştu. Herkes iyilerin bölgelerini korumak için birleşirse iyi sonuçlar alırlardı. Önlerindeki tek engel Saruman, Kalatrus ve Sauron'un güçlü ordularıydı. Ama birlikte onların üstesinden geleceklerine eminlerdi. Legolas ayağa kalktı ve yemeğe oturdu. Hep birlikte iyiler için, diyerek kadeh kaldırdılar.
Aragorn
Admin - Gondor'un Varisi
Aragorn

Rp Sevgilisi : Arwen

Karakter Özellikleri
Gold: 5200
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptyPaz Haz. 22, 2008 12:17 pm

Aragorn Legolas'a döndü ve
'' Askerleriniz güçlü ve sayıları fazla , Cüceler ve Entleri de yanımıza çekebilirsek daha da güçleniriz.'' dedi.
Hızlıca düşünmeye başladı. Entleri nasıl çekebilirdi. Sadece kendilerine saldırılınca cevap veren ağaç çobanlarını yanına almalıydı.

Out: Bi Ent gelse iyi olcak
http://lordoftherings.my-rpg.com
Legolas
Admin - Mirkwood Prensi
Legolas

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptyPaz Haz. 22, 2008 1:57 pm

Out: Geldi az önce onay verdim. Hem de kral Smile
Legolas
Admin - Mirkwood Prensi
Legolas

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptyPtsi Haz. 23, 2008 6:53 pm

Out: Fangorn'a mesj göndercem Minas Tirth Sarayı'na gelsin diye.
Aragorn
Admin - Gondor'un Varisi
Aragorn

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptySalı Haz. 24, 2008 4:51 pm

Out: Kapıdan geçemez ki Very Happy:D:D:D:D:D
Legolas
Admin - Mirkwood Prensi
Legolas

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptySalı Haz. 24, 2008 9:18 pm

Out: Doğru Very Happy
Aragorn
Admin - Gondor'un Varisi
Aragorn

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptyCuma Haz. 27, 2008 2:57 pm

Minas Tirith ve etrafı titremeye başlamıştı. Önce tepelerin önününde göründü bir Gondor süvarisi ve arkasından gelen diğerleri. Bu Aragorn' un birlikleriydi.
Aragorn geldiklerini Legolas' ın yanındayken haber almıştı. Legolas' ı yanına çağırarak dışarı baktı ve :
'' İşte dostum Legolas benim getirdiğim askerler burada. Tam 15.000 Gondor Süvarisi geldi Minas Tirith' e ne dersin bu savaş bizim midir? '' dedi.
Legolas
Admin - Mirkwood Prensi
Legolas

Karakter Özellikleri
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 28, 2008 3:43 pm

Legolas Aragorn'a dönerek:
"Bence bu savaş bizim" dedi.
"Ben de 14.000 Elf askeri getirdim, bu sayılar savaşı kazanmamızda büyük rol oynar.
Fakat önümüzde Sauron, Saruman Kalatrus gibi önemli engeller var. Onları da hafife almamalıyız. Bütün iyiler Minas Tirth'te toplandı. Büyük savaşın başkenti burası."
Boromir
Gondor Komutanı
Boromir

Karakter Özellikleri
Gold: 2800
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 28, 2008 3:47 pm

Merak etmeyin entler yardımımıza qeliceklerdir buna inanıyorum hatta kimbilir belki yola koyulmuşlardır bile dedi kendinden emin bir şekilde Boromir
Galadriel
Lothlorien Kraliçesi
Galadriel

Karakter Özellikleri
Gold: 700
Eşyalar:

MesajKonu: Geri: Minas Tirith Sarayı   Minas Tirith Sarayı - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 28, 2008 10:11 pm

Galadriel Bir Elçi Gönderdi Minas Tirith Sarayı

Galadriel'in Elçisi : ''Ben Galadriel Size Yardıma Gelmeyi Düşünüyorum.Insanların Yardımımıza İhtiyacı Var Savaş Yakın Karanlıklar Kralı Cok Güçlendi Eğer Insanlar Yardımımı İsterse Yönettiğim Şehre Gelmeliler.Bende Size Sadakat Askerlerimle Yardım Ederim''

Minas Tirith Sarayı
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Minas Tirith Avlusu